Ból jajników po owulacji i biała wydzielina z pochwy

Miesiaczke miałam 29.10.13, a 3,4,5.11.13 kochalam sie ze swoim chłopakiem z prezerwatywa,a dodatkowo stosuje vibin wedlug obliczen byly to dni nieplodne, prezerwatywa ani nie pekla ani chyba sie nie zsuneła. Z 11.11 na 12.11 chyba mialam owulacje, dzisiaj jest 14.11 czyli 17dc i dalej bola mnie jajniki w pochwie mam bialy sluz a po wyschnięciu zółty, czy to normalne po owulacji czy moze doszlo do zaplodnienia

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Objawy mogą sugerować infekcję dróg rodnych (np. grzybiczą) datego proszę udać się do Poradni Ginekologicznej.