Ile dni po owulacji wydzielina zmienia się na niepłodną?

Witam.Ile dni po owulacji wydzielina zmienia sie na nieplodna(bwzg na to czy doszlo do zaplodnienia,czy nie)?Od tyg.mam wydzieline kremowa (niewiele),a dopiero wczoraj temp skoczyla o ok.0,5.Mam cykle 29-34dni.23.12 mialam 2gie lyzeczkowanie po poronieniu(8tc).Dzisiaj jest 27dc,16dc mialam jeszcze dodatnia bhcg.Czy pomimo tego skoku temp,może byc to cykl bezowulac.?Jeśli tak,to czy moge spodziewac sie krwawienia w terminie miesiaczki?,czy po prostu bedzie bardzo dlugi cykl?pozdr

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, pierwsze cykle po poronieniu najczęściej są bezowulacyjne, daty wyłyżeczkowania nie można natomiast utożsamiać z początkiem kolejnego cyklu. Dopiero wystąpienie krwawienia będzie w Pani przypadku dowodem wystąpienia owulacji, z reguły krwawienie po wczesnym poronieniu ma miejsce po 6-8 tyg. od zabiegu.