Monitorowanie owulacji po poronieniu

Witam.Podobno kazde krwawienie m-czkowe poprzedza owulacja.Jestem po lyzeczkowaniu (poronienie),po 2 tyg bhcg=8,8.Teraz jest 3 1/2 tyg po zabiegu.Podobno czesto 1wsze cykle sa bezowulac.Jak odroznic czy cykl jest owu. czy bezowu.CZy objawy sluzu i dolegliwosci,temp. moga byc takie same bez wzg.jaki jest to cykl?Jesli jest to cykl bez owulacji to chyba musi w koncu zakonczyc sie krwawieniem miesiaczkowym?Czy dodatnia beta moze wystepowac przy cyklu bez owulacji?

Witam serdecznie. Dodatnie beta hCG najpewniej wynika jeszcze z poprzedniej ciąży. Nie ma możliwości odróżnienia cyklu owulacyjnego od nieowulacyjnego. Po poronieniu wskazana jest 2-3 miesięczna przerwa w staraniach o dziecko.