Prawdopodobieństwo dni niepłodnych przedowulacyjnych z wyższą temperaturą ciała

CZy mozliwe sa dni nieplodne przedowulacyjne z wyzsza temp?Mialam okres(ost.dnia cyklu temp.spadla),a po ustaniu krwawienia,tj.7dc temp.wzrosla z 36,2 do 36,4,10dc 36,6,sluzu brak lub z cechami nieplodnymi,szyjka 10dc wysoko miekka.Nigdy tak nie mialam po okresie.na owulacje za wczesnie,nawet nie bylo sluzu plodnego.Zawsze ok 9-11dc pojawial sie sluz plodny,a skok temp.dopiero po owulacji.Zdarzaly sie przed,ale jednorazowe skoki temp.CZy to sa jakies zaburzenia?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Nie, raczej może być to związane np. z osłabieniem organizmu związanym z aktualnymi warunkami pogodowymi.