Biała wydzielina z pochwy oraz ból i swędzenie

Witam Mam 20 lat i ostatnio zaczęła mnie piec i swędzić pochwa oraz zauważyłam biała wydzielinę. Spóźnia mi się okres już 3 dzień, i mam bóle brzucha tak jak występują przy okresie oraz bóle głowy i wszystko dookoła mnie wkurza. Współżyłam z chłopakiem bez zabezpieczenia ale on nie skończył 'we mnie' czy to mogą być oznaki ciąży? Dodam że zrobiłam test ciążowy który wyszedł negatywny

Lek. Magdalena Pikul

Witam.
Objawy mogą sugerować infekcję grzybiczą dróg rodnych. Może wtedy dochodzić do opóźnienia się krwawienia miesiączkowego. Stosunek przerywany nie jest pewną metodą antykoncepcji więc nie można wykluczyć ciąży (choć prawdopodobieństwo przy negatywnym tescie jest niewielkie). Proszę udać się do Poradni Ginekologicznej.