Biała wydzielina z pochwy zamiast miesiączki

Witam! Mam problem, mianowicie dzis powinnam dostać okres, niestety go nie mam- zamiast tego biała wydzielina, można ją zauważyć szczególnie rano. Dodam że w ostatnią miesiączkę a w zasadzie pod koniec uprawiałąm seks bez zabezpieczenia jednak nie doszło do wytrysku we mnie. co to może oznaczać ? z góry dziękuje za odpowiedź

Lek. Magdalena Pikul

Witam.
Mogą to być objawy zakażenia dróg rodnych. Proponuję zgłosić się do Poradni Ginekologicznej.