Co jest przyczyną kołysania i zaburzeń równowagi?

Witam...mam 26lat wyniki morfologii pelnej moczu ob. tarczycy w normie. Od pewnego czasu mam dziwne uczucie jak dluzej stoje albo dluzej ide mam wrazenie takiego kołysania lub zaburzenia równowagi. jest to chwilowe ale pojawia się. czym może być to spowodowane?? denerwuje się tymi objawami wiec zaraz serce wali jak oszalale i bardziej zwracam na te objawy uwagę. czy to jest spowodowane jakas nerwica czy może tym ze strasznie mało jem czasami jeden dwa posiłki dziennie. i jestem po diecie 1000kcl

Witam Opisane objawy wymagają przede wszystkim konsultacji neurologicznej. Lekarz neurolog po wykluczeniu neurologicznych przyczyn zaburzeń równowagi i zawrotów głowy skieruje Panią do dalszej diagnostyki u kolejnych specjalistów: laryngologa, lekarza psychiatry lub psychologa.Pozdrawiam

WItam serdecznie, naturalnie mogą to być zaburzenia spowodowane wycieńczeniem organizmu dietą. Jednak mogę to być też objawy początkowe nerwicy.
Być może wszystko na raz. Radzę udać się do psychoterapeuty po poradę
Pozdrawiam