Co jest przyczyną plamień w połowie cyklu?

22stycznie dostalam plamienie 2dni.13lutego mialam miesiaczke ktora trwala 6dni jak zawsze 23 dostalam znow plamienie jak slaby okres. czy to normalne nigdy wczesniej tak nie mialam...mam 10miesiaczna corke. dzwonilam dzis do mojej lek. pytalam czy przyjechac na wizyte mowila ze nie choc martwi mnie to poniewaz nigdy wczesniej nie mialam takich zdarzen.na wiyzcie kontrolnej po porodzie bylam u innej lek. i mowila ze mam nadzerke malutka i to nic takiego.co mam zrobic pojsc do innego lekarza

Lek. Tomasz Budlewski

Opis może wskazywać na zaburzenia hormonalne proponuje udac się do lek ginekologa