Bezskuteczne starania o kolejne dziecko

Witam... Mam 23lata mam dwodwóch synów staramy sir z mężem o dziecko miesiaczke mialam 1.11.2014 trwala tydzien choc byla skapa dzis jest 22.11.2014 dostalam nastepna miesiaczke co to moze oznaczać... Prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn tego typu dolegliwości może być wiele. Proponuję udać się do ginekologa. Bez badania lekarskiego nie można nic więcej powiedzieć.