Obfita miesiączka u 50-latki

Mam 50 lat i mam problem poniewaz dostalam 10 stycznia miesiaczke ,ale byla skapa i trwala tylko 3 dni. 25 stycznia znow dostalam ,ale teraz jest obfita i jest juz 2 luty i jeszcze sie nie skonczyla czy to normalne. Nie mam bolesci ,ale jestem bardzo slaba. Prosze o rade.

Powinna się pani zgłosić do szpitala celem wykonania wyłyżeczkowania jamy macicy które spowoduje zahamowanie krwawienia i trzeba rozpocząć leczenie w zależności od wyniku HP.