Co jest przyczyną uczucia zmęczenia i senności oraz bielenia palców?

Dzieńdobry mam 33 Lat robiłam badania morfologie z powodu ciągłego uczucia zmęczenia spania dotego mam wzdęcia problem z wypruznianie ręce i stopy zawsze jak lody ręce pogorszyło się jeśli jest mi zimno palce robią się białe sztywne i bolą wyniki wyszły wszystkie w normie no i mam uczucie ściskania w lewej piersi a przy głębokim oddechu zakluje dziele się tak przy wysilku

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarz rodzinnego, po przeanalizowaniu wszystkich wyników będzie można zdecydować o dalszym postępowaniu.