Co jest przyczyną wahań cukru?

Witam moj cukier na czczo to zazwyczaj 100-120max mialam 5 lat temu stwierdzona cukrzyce potem okazalo sie po ok 2 latach ze to jednak insulinoopornosc. Po posilku wh mam cukry 140-130 i teraz moje pytanie dlaczego przy tych cukrach 130 i nizej po posilku odczuwam dziwne objawy typu zimne rece i takie jakbym byla ogluszona, zacmiona...przeciez hipoglikemia jest ponizej 70, wiec co moze byc przyczyna? Szczerze juz po 2.5h musze cos zjesc bo to mi przeszkadza...prosze o odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u diabetologa i weryfikacja rozpoznania po podstawowej diagnostyce