Co konkretnie oznacza taki wynik?

WItam, [V42] P-ciala p/HBs wynik <2 IU/I napisano: wynik dodatni >10 pozadane miano p/c szczepieniu >100 co konkretnie to oznacza i czy potrzebne jest cokolwiek dziekuje

pytanie zasadnicze czy był Pan szczepiony przeciwko wzw typu B. jeśli tak - nie stosuje się doszczepiania pomimo tak niskiego miana, jeśli nie był Pan - warto się zaszczepić