Co mam robić po przeciążeniu barku?

Dzień dobry mam o to taki problem, w ubiegłym roku przeciążyłem bark, a w marcu podnosząc dosyć ciężki karton poczułem silny ból. Od tego czasu notorycznie boli mnie bark ból promieniuje do łopatki, łokcia czy pachy. Czuje drętwienie palcy, kończę rehabilitacje po której nie czuje poprawy a raczej większy ból po ćwiczeniach. Na rtg nic nie wyszło ma usg z marca zapalenie kaletki podbarkowej oraz ścięgna głowy długiej bicepsa z obecnością płynu w pochewce.

Istnieje ryzyko iż Pana dolegliwości mają podłoże kręgosłupowe. Należy zbadać i prześwietlić odcinek szyjny i piersiowy. Potem diagnoza i odpowiednie leczenie.