Co mam zrobić po wymrażaniu kurzajki?

Mam pytanie. Dokładnie 6 dni temu miałem wymrozona duża kurzajke na stopie. Zabieg wykonał dermatolog. W ten sam dzień na wieczór miejsce bardzo szczypalo jak po oparzeniu. Na drugi dzień ból ustąpił i czułem tylko sporadycznie szczypanie. Niestety jednak nie wyszedł mi żaden bąbel, który czytam że powinien się pojawić. Kurzajka na stopie nie zmieniła też zbytnio swojego kształtu. Wokół niej pojawił się za to taki jakby odcisk, a cała kurzajka przybrała mocno krwisty kolor (wręcz czarny). Wcześniej była biała z czarnymi kropkami. Teraz tych kropek jest tyle samo albo ciut więcej a cała jest krwisto czarna. Czy to coś niepokojącego? Czy mam jeszcze poczekać, czy warto iść do dermatologa?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl