Co może znaczyć taka narośl na ustach?

Witam! Mam pytanko, często zimna mam problemy z zajadami na ustach, oczywiście kupuje w aptece i używam zawsze jakiś maści kremów olejków, aż wszystko zniknie, jakiś czas temu zobaczyłam że zrobiła mi się narosl w kąciku ust, bardzo przypominająca kurzajke, utrzymuje mi się to już Z jakieś 2-3 tygodnie i nic, nawilzam to cały czas aczkolwiek bez rezultatu, ponieważ jest cały czas, nic mnie to nie boli nie czuje tego praktycznie, jedynie przy zamykaniu ust trochę nie wygodnie, co to może być? Czy to może być kurzajka na ustach? Jak to wyleczyć?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa lub lekarza poz. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych .Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl