Co mam zrobić z takim urazem ucha?

Witam. Miesiąc temu zostałem uderzony za granicą w uszy. U tamtejszego lekarza laryngologa po zdiagnozowaniu oznajmił ze mam tzw dziurę w uchu. Po miesiącu ucho się zagoiło. Jednakże do tej pory mam uczucie zatkanych uszu oraz pobolewanie obydwoch. Do tego świst w jednym lewym oraz problem ze słuchem gdy rozmowcow jest kilku naraz. Najgorzej w pracy gdy towarzyszy temu hałas uderzenia młotem doprowadza mnie to aż do agresji i bulu. Po wykonanych pomiarach ciśnienia oraz jakości słuchu wyniki są poprawne. Gdy masuje te uszy rozciagam na chwilę problem tak jak by ustaje jednak pojawia się bol lewego ucha. Nie wiem czy powinienem udać się do innego laryngologa. Czy czekać az mi to kiedyś przejdzie. Lub nie przejdzie mi to nigdy i musze juz z tym żyć. Ogolnie jestem caly czas za granica.

To nie tylko był uraz mechaniczny ale również ciśnieniowy/barotrauma/ i akustyczny. Zostało uszkodzone więc także ucho wewnętrzne/ślimak/. Mimo zagojenia się bębenka problem w uchu wewnętrznym pozostał. Należy to leczyć.