Czy mogłem sobie coś uszkodzić wewnątrz ucha?

Witam. Mój problem polega na tym, że zrobiłem irygację zatok niezgodnie z zaleceniami. Użyłem do tego celu gorącej wody. Na początku podczas irygacji nic nie czułem. Dopiero po wypłynięciu wody zrobiło mi się bardzo ciepło na drugiej dziurce nosa. Na drugi dzień po zabiegu zaczeło mi piszczeć, gwizdać w obu uszach, czasem w głowie. W lwym uchu jak jest bardzo cicho to czuję jakby gwizd. Mam nadwrażliwe uszy na dźwięk. Sytuacja utrzymuje się już około miesiąca. Lekarz laryngolog nie stwierdził uszkodzeń trąbki ani bębenka. Słuch też w normie. Czy mogłem sobie coś uszkodzić wewnątrz ucha?

Ty i wiele osób jesteście ofiarami szkodliwego zabiegu irygacji. Zgłoście swoje powikłania i reklamy tych szkodliwych zabiegów na Policję i do Prokuratury.