Co mam zrobić z tym bólem głowy po lewej stronie?

Od dłuższego czasu mam bóle głowy z lewej strony i ból pojawia się momentalnie aż czuję że zaraz wypchnie oko konsultowano z neurologiem przyjmuje sumamigren 50mg lekarz stwierdził że może wskazywać na migrenę . Jeżeli sytuacje powtarzają dochodzi aż do zasłabnięć .czy mogę zwrócić się do lekarza o dodatkowe skierowanie na badania gdyż źle się czuje i tabletki słabo działają Mężczyzna ,24 lata

Witam! Badania diagnostyczne jak najbardziej należało/należy wykonać. Leczenie na wyczucie stosowano wówczas, gdy nie mieliśmy dostępu do odpowiedniej aparatury. Nie muszą to być badania z najwyższego przedziału cenowego, ale np.EEG powinno być zrobione, ew. badania obrazowe. Pozdrawiam W.Łuczkowski.