Silna bolesność głowy u 25-letniej kobiety

Witam, Jestem 25 letnią kobietą. Od 3 miesięcy dokuczają mi silne bóle głowy. Występują one niemal codziennie. Ich położenie jest zróżnicowane i nieraz jest to ból bardzo ostry, a nieraz tępy. Do tego dochodzi drętwienie karku i ból u nasady czaszki. Pogorszył mi się wzrok a od niedawna przy poruszaniu szyją przed oczami wychodzą mi jasne duże plamy, które za chwilę znikają. Rano po wstaniu z łóżka szumi mi w uszach. Leki na migrenę nie działają a podstawowe badania w normie. Proszę o poradę.

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z neurologiem. Bez uszczegółowienia wywiadu lekarskiego i wykonania badań obrazowych nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi.