Bolesność bioder i kolan u 25-letniej osoby

witam mam 25l i od 3 miesięcy boli mnie lewe kolano i biodra a od niedawna zaczol kregoslup uniemozliwia mi to chodzenie dretwieja mi nogi.lekarz stwierdził zmiany przeciążeniowe zalecil fizykoterapie lecz niestety nie poskutkowało a wręcz przeciwnie.Nie wychodzę z domu ponieważ kiedy zaczyna mocniej bolec to robi mi się bardzo slabo. nie wiem już co robic może pan mi cos pomoze

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania ortopedycznego i oceny badań obrazowych nie jestem w stanie się wypowiedziec odnośnie przyczyny i sposobu leczenia Pani dolegliwości.