Nawracająca bolesność kolana u 21-letniej osoby

Witam bylem dwa miesiace temu u lekarza gdyz podczas biegania zaczela mnie strasznie bolec prawa noga - kolano od strony zewnetrznej . dodam ze wczesniej biegalem regularnie przez pol roku i nic mi nigdy nie bylo. Lekarz zalecil przerwe i przepisal leki przeciwzapalne. Po odbyciu przerwy problem powraca. co Moge zrobic w takiej sytuacji bo ciagle uzywanie masci i robienie przerw nie jest chyba rozwiazaniem

Szanowny Panie, powien Pan skonsultować się z ortopedą, który po zbadaniu Pana zleci ewnetualne badania dodatkowe ( np.RTG, rezonans). Na podstawie jedynie wywiadu nie powinno się stawiać nawet hipotetycznej diagnozy. Jednak ,jaka uczy doświadczenie, przy tego typu wywiadzie i braku zmian w badaniach dodatkowych sposobem leczenia " z wyboru" jest najczęściej rehabilitacja. Pozdrawiam i sugeruję konsultację ortopedyczną.