Wystająca guzowatość kolana a bolesność

mam wystającą guzowatość kolana która jest tkliwa mam tępy ból pomiędzy guzowatością a rzepką który występuje praktycznie cały czas nasila się dużo bardziej przy wchodzeniu po schodach wstawaniu , ćwiczeniach , kolano jest cały czas ciepłe i jak jest wyraznie przesilone to delikatnie opuchnięte , stosowałam maści przeciwbólowe ale nic nie pomagają , moja doktor stwierdzila ze nic mi nie jest jednak ból jest cały czas zadnych specjalistycznych badan nie mialam gdyż stwierdziła ze nie ma potrzeby

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z ortopedą. Konieczne jest przeprowadzenia badania ortopedycznego, najpewniej ocena badaniem USG, a doraźnie chłodzenie i odciążenie kolana oraz stosowanie leków przeciwzapalnych.