Bolesność biodra u 42-letniej osoby

Mam 42 lata.Od roku lecze sie na bol biodra.Zastrzyk steroidowy w kaletke i hialuronowy w biodro pomogly na chwile. Od 6ciu m-cy fizjoterapia i masaze ktore pomagaja na ok 1 tydzien i bol powraca.Badania bioder RTG i MR bez zadnych zmian a boli dalej. MR kregoslupa wykazalo ze mam zwezone (scisniete) dwa dyski w odc ledzwiowym i w tym miejscu zwezony rdzen kregowy.Bez ucisku na korzenie nerwowe. Czy to moze byc powodem moich boli? do jakiego lekarza mam sie udac? Pochodze z Rzeszowa. dziekuje

Aleksander Ropielewski

Trudno jest mi to stiwerdzić bez przeprowadzenia badania. Możliwe, że zmiany w kręgosłupie uciskają na nerwy unerwiające okolicę biodra. Możliwe również, że są to zmiany wynikajace z dysbalansu mięśniowego i zaburzonej biomechaniki stawu. Bez badania trudno mi to jednak stwierdzić.