Co mi dolega? Czy to grzybica?

Witam od paru dni mam problem ze swoim żołędziem. Na początku miałem kilka czerwonych krostek na swoim żołędziu a teraz od 2 dni mój żołądź jest cały zaczerwieniony napletek też i swędzi. Na początku myślałem, że może to uczulenie od prezerwatyw ale nigdy mi się nic nie działo po prezerwatywach. Co to może być? Czy to grzybica? Dziękuję

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie.

Opisywane przez Pana zmiany mogą sugerować zarówno infekcję grzybiczą jak i zmiany uczuleniowe. Rzeczywiście po stosowaniu prezerwatyw reakcje niepożądane występują dość często - może użył Pan jakiś nowy dla Pana produkt? Jeżeli zmiany w krótkim czasie nie ustąpią konieczna będzie wizyta u dermatologa.

Pozdrawiam.