Czy to grzybica, czy tylko uczulenie?

Witam, mam 29 lat. Od paru tygodni obserwuję u siebie liczne małe krostki, milimetrowej wielkości na całej powierzchni skóry napletka. Wyczuwam lekkie swędzenie. Mam wrażenie, że przybyło ich od paru dni. Mam nową dziewczynę od miesiąca i uprawiamy seks, ale zawsze z prezerwatywą. Czy może to być efekt jakiegoś uczulenia na lateks, a może jakieś stadium choroby grzybiczej? Będę niezmiernie Wdzięczny za poradę. Pozdrawiam.

29 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie.
Niestety bez badania lekarskiego nie da się odpowiedzieć na Pana pytanie. Opis pasuje do jednego i drugiego przypadku. Najlepiej spróbować zmienić prezerwatywy, a jeżeli nie będzie efektu udać się na wizytę do dermatologa.
Pozdrawiam.