Co mogą oznaczać białe krostki na jądrach?

Witam od około 14 roku życia. na moich jądrach i prąciu zauważyłem takie małe białe plami wiedziałem że to są Plamki Fordyce’a czy tam krosty wiec się nie martwiłem. ale w ostatnim czasie od około miesiąca -2 zauważyłem że jest tego więcej i zaczynają wyrastać też większe białe i ropne. są na jądrach i prąciu. troszkę swędzi czasami. te ropne strasznie przeszkadzają a szczególnie na prąciu. wiem że pojawiają się w okresie dojrzewania. czy te "Krosty" to jakiś powód do obaw ? jak je leczyć.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do dermatologa lub urologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć