Co mogą oznaczać białe kulki w kale?

Witam, od około miesiąca obserwuję w kale białe kulki wielkości ryżu. Nie mam pojęcia co to może być. Oddałem materiał na badanie jednak nic nie wykazało. Dwa tygodnie temu użyłem preparatu o nazwie Pyrantelum. Nic to jednak nie pomogło. W tym tygodniu przyjmę drugą dawkę bo tak podobno trzeba. Czy ktoś wie co to może być ? Mógłbym dodać zdjęcie tego, jednak nie ma tu takiej opcji.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze jeśli byłoby to coś znaczącego rów badaniu by wyszło oczywiście jeśli próbka zawierała powyzej opisywane zmiany