Co mogą oznaczać bóle głowy i karku u 24-latki?

Witam , mam 24 od prawie 2 lat cierpię na bóle głowy . Od 5 miesiecy bóle się nasiliły do tego doszły zawroty głowy, duszności, bóle karku , problemy ze wzrokiem, drętwienia w różnych częściach ciała (ręce ,nogi,szyja ,policzek) częste oddawanie moczu , czasem biegunka , szum w uszach , drgawki , nadmierna potliwość nagle uderzenia gorąca lub zimna. Byłam już kilka razy u różnych lekarzy i badania nic nie wykazały . Dostałam skierowanie na tomografie głowy od neurologa które będzie dopiero za miesiąc i bardzo się boję że moje dolegliwości a najbardziej bóle i zwroty głowy mogą być wywołane guzem mózgu bądź czyms podobnym. Dodam że mam dwójkę dzieci i na codzien jestem z nimi sama w domu całymi dniami a mój odpoczynek ogranicza się do wyjścia po zakupy (również z dziećmi) . Mam również problemy ze snem , pani neurolog dała mi tabletki uspokajające i podejrzewa nerwicę, aczkolwiek muszę czekać na wynik badania tomografem. Proszę o pomoc , czy powinnam martwić się moim stanem zdrowia czy to tylko nerwica?

Witam!
Problemy zdrowotne przedstawione przez Panią najbardziej pasują do zaburzeń emocjonalnych i w tym kierunku należy iść. Konsultacja w Poradni Zdrowia Psychicznego, zrobią dodatkowe badania testowe, określą rodzaj osobowości, poziom lęku, podatność na sugestię. W leczeniu z pewnością zaproponują: psychoterapię ze wsparciem lekami p/lękowymi i po pewnym czasie problem zmniejszy się i całkowicie zniknie. Warto spróbować!
Powodzenia
W. Łuczkowski.