Co mogą oznaczać bóle głowy u 5-latka?

Witam. Mam pytanie dotyczące pięcioletniego chłopczyka. Mój syn w zeszłym tygodniu był chory. Zwykła infekcja: ból gardła, kaszel, katar, gorączka (te objawy mu przeszła). Około weekendu zaczął skarżyć się na ból głowy. Ból głowy pojawia się około południa, czasami jest tak silny że podaje mu lek przeciwbólowy. Zlokalizowany jest po prawej stronie czoła, bliżej skroni i oka, powieka lekko nabrzmiewa i czerwieni się. Dziecko w tym czasie często śpi oko 3-4 godziny, po czym budzi się i nie ma już objawów. Nie ma kataru, ma dobry apetyt, badanie ogólne krwi i CRP nic nie wykazały.

Jak morfol, OB, CRP, zatoki??z wynikami badań!
Ważne badanie, objawy, stan ogólny i neurologiczny Pacjenta!
Wtedy zalecenia co do dalszego postępowania, leczenia...
Pozdrawiam