Co mogą oznaczać bóle w lewym podbrzuszu?

Witam, od kilku lat miewam bóle (a nawet gdy nie boli jest to przy dotyku drażliwe miejsce) w prawym podbrzuszu, po przekątnej między pępkiem a blizną po wyrostku). Ginekologicznie w badaniu, jak też USG jest wszystko "stosownie do wieku", a mam 63 lata. Kolonoskopia OK i nie wiadomo co mi jest, a bóle są. Jak to wytłumaczyć? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam,

Lek. Tomasz Budlewski

Może przyczyna są zrosty po operacji . Proponuje udac się do chirurga ogólnego