Co mogą oznaczać brązowe upławy w 9 tygodniu ciąży?

Jestem w 9 tygodniu ciąży. Od 2 dni mam brązowe upławy bez żadnych innych dolegliwości. Lekarz zapisał mi Luteine 50 mg i Acard 75 mg. Następną wizytę mam dopiero za 6 dni. Niestety nie ma możliwości, aby przyspieszyć wizytę, a nie wiem co robić.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeśli coś Panią niepokoi zawsze może się Pani zgłosić do izby przyjęć szpitala ginekologicznego