Co oznaczają upławy koloru brązowego oraz żółtego w ciąży?

Witam Jestem w 9 tygodniu ciąży, od 4 dni boli mnie brzuch w lewej dolnej części, ból ten przenosi się w tył ciała. Występują upławy koloru brązowego oraz żółtego. Dodatkowo zaczęły kłuć, szczypać mnie drogi rodne. Wizytę u ginekologa mam dopiero w przyszłym tygodniu. Czy to może być coś poważnego?

Lek. Katarzyna Szymczak

Mogą to być objawy infekcji albo po prostu rozwijającej się ciąży i powiększania macicy.
Pozdrawiam