Co oznaczają brązowe plamienia w ciąży u 37-latki?

Dzień dobry, jestem w 11 tyg ciąży. W 8 tyg miałam silny krotok, spędziłam 7 dni w szpitalu. Przyjmuje doustnie luteinę 2 razy po 1 tab / 50 g/ .Cały czas mam brązowe plamienia, pobolewa mnie brzuch i boli głowa.Zastanawiam.się czy nie jechać na dyżur do szpitala, lekarz będzie dopiero w poniedziałek .

Lek. Tomasz Budlewski

Tak konieczna jest w takiej sytuacji wizyta u lekarza ginekologa i sadze ze powinna się udac Pani do lekarza ginekologa izby przyjęć szpitala ginekologicznego