Co mogą oznaczać moje liczne drętwienia i mrowienia?

Witam od kilku dni odczuwam słabą lewą ręką i lewą nogę czuję też chwilami drżenie wewnątrz ciała a zwłaszcza drżenie w lewej ręce i lewej nodze , odczuwam też lekkie mrowienie w lewej ręce i lewej nodze ,w prawej nodze też odczuwam chwilami lekkie drętwienie lub mrowienie odczuwam to w udzie ,czasami w kolanie lub w kostce ,prawa ręka też czasami mi lekko mi mrowi ,ciężko mi wejść lub zejść po schodach przez tą słabą lewą nogę...moja lewa ręka i noga są słabe i mam odczucie jakby takie wątłe ...bardzo mnie to niepokoi ...nie miałam żadnego urazu ani zabiegu...mam 43 lata i mam dużą nadwagę , ważę około 130 kg ... bardzo proszę o pomoc ,od czego mogę mieć takie objawy ?przez to odczuwam niepokój ponieważ bardzo mnie martwi co się dzieje ....z góry dziękuję za odpowiedź ...

Konieczna pilna konsultacja, najlepiej neurologiczna, a nawet zgłoszenie się do szpitala! To mogą być objawy niedokrwienia mózgu
Jest Pani obciążona nadwagą, pewnie też inne obciążenia naczyniowe i metaboliczne! PILNIE KONSULTACJA, SZPITAL! Pozdrawiam