Czy drżenie mięśni może być spowodowane piciem kawy?

Witam od około miesiąca czuje że moja lewa ręka i lewa noga są słabsze ,odczuwam również wewnętrzne drżenie mięśni w podbrzuszu i nogach ...od kiedy pojawiły się u mnie te objawy strasznie się stresuję żyje w ciągłym strachu ,kilka dni temu zaczęłam odczuwać palenie wewnątrz skóry w udzie ,czasami w kolanie lub stopie zwłaszcza w prawej nodze choć i w lewej też chwilami odczuwam lekkie pieczenie skóry ....leczę się na depresję od kilkunastu lat ...czy te objawy mogą być na tle nerwowym ? ??Muszę wspomnieć że od ponad roku codziennie jadłam dość dużo ziaren kawy ,wiem że kawa wypłukuje z organizmu magnez ,czy to wewnętrzne drżenie mięśni może być spowodowane zbyt duża ilością jedzenia kawy ? Bardzo proszę o pomoc .... z góry dziękuję...

Witam! Przedstawione przez Panią dolegliwości Wydają się mieć Podłoże emocjonalne - proszę zgłosić to lekarzowi, który się zajmuje Pani depresją. Być może nie jest to depresja, a pewien rodzaj nerwicy (za czym może przemawiać natrętne zjadanie kawy w ziarnach). Objawy migrujące, czyli zmienne lokalizacyjnie, także bardziej przemawiają za nerwicą. Somatyzacja objawów nerwicowych praktycznie nie ma granic, mogą naśladować każdy objaw. To da się leczyć, proszę naświetlić sprawę swojemu lekarzowi. Powodzenia W. Ł.