Delikatne drżenie wewnątrz nóg i podbrzusza

Witam od około miesiąca odczuwam delikatne drżenie wewnątrz nóg i podbrzusza , czuję w prawej nodze a dokładnie na udzie ,kolanie i stopie pieczenie skóry ,są dni kiedy pieczenie jest delikatne a są dni kiedy odczuwam to pieczenie dość mocno , pieczenie również odczuwam w prawej łopatce i w prawej ręce koło łokcia , odczuwam również w prawej nodze nad kolanem i w biodrze jakby uczucie robaczków pod skórą uczucie to jest krótkie i po chwili przechodzi , zauważylam również że kiedy siedzę spokojnie to wszystko jest ok ale kiedy zacznę się coś robić to odczuwam drżenie ciała ,trzęsą mi się ręce i nogi ,leczę się od kilku lat na depresję lękową biorę leki przeciwdepresyjne ,żadnego urazu nie miałam , bardzo mnie niepokoją te objawy ,proszę o poradę ... dziękuję....

Witam! Proszę porozmawiać ze swoim lekarzem leczącym (depresja i lęki), prawdopodobnie należy skorygować dotychczasowe leczenie: zarówno psychoterapię jak i leczenie farmakologiczne. Podane przez Panią "wędrujące doznania czuciowe" wskazują na tło nerwicowe. Powodzenia W. Łuczkowski.