Drżenie rąk i nóg

Mam 17 lat, od kilku miesięcy trzęsą mi się nogi, gdy się denerwuję. Nie mogę wtedy ustać w miejscu. Natomiast po dużym wysiłku trzęsą mi się również ręce. Dodam też, że ponad rok temu wykryto u mnie padaczkę. Lecz niedawno zaczęto zmniejszać mi dawki leków. Czy to jest z tym związane?
17 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,

W trakcie zmniejszania dawki niektórych leków przeciwpadaczkowych może pojawić się drżenie ciała.
Powiedz o tym lekarzowi prowadzącemu, który może zaproponować Ci odpowiednie leczenie. Drżenie ciała może też mieć związek z czynnikami psychologicznymi - wtedy pomocna może się okazać rozmowa z psychologiem.

Z pozdrowieniami