Drżenie rąk u 23-latka

Mam 23 lata ciągle drżą mi ręce. Najgorzej jest rano lecz po śniadaniu się to poprawia ale gdy długo nie jem to cały czasami drże. Zależy co jem i jak często a zaczęło się to od jakichś 17 lat i przy dużym wysiłku jest tak samo

Witam! Opisane objawy mogą być związane ze zbyt niskim poziomem glukozy - hipoglikemią. W tym przypadku wskazane jest przede wszystkim oznaczenie jej poziomu w trakcie występowania objawów.