Nadmierna potliwość, drżenie rąk i powiek u 23-latka

Mam 22 lata. Od jakiegoś czasu bardzo mocno się pocę. Latem jest masakra. Nie muszę nic robić by mieć całe plecy mokre. Leje sie z twarzy i pleców najbardziej, choć potliwość dotyczy całego ciała. Najgorzej jest rano. Bardo często budzę się spocony, a pot niesamowicie cuchnie. Przy bardzo precyzyjnych czynnościach drżą mi ręce. Często drży mi powieka i niektóre mięśnie przez kilka sekund. Miałem badania krwi, cukier, ob wszystko ok. Czytałem o parkinsonie i SLA i jestem przerażony. Co mi jest :(

Objawy nie wskazują na SLA ani na Parkinsonizm!
Nadmierna potliwość i zmęczenie raczej może być związane z zaburzeniami regulacji wegetatwywnej, nerwicą wegetatywną.
Warto wykluczyć nadczynność tarczycy : TSH, FT4, ATPO,
zaburzenia elektrolitowe: Na, K, Ca, Mg, badanie moczu, kortyzol we krwi
Konsultacja : Neurolog, Endokrynolog
Pomaga sport, prysznice zimne /gorące, "hartowanie" , sport regularny i relaks
Pozdrawiam