Drżenie rąk i nóg u 31-latka

Dzień dobry mam 31 lat od dłuższego czasu cały się trzęsę, ręce, nogi nie mogę tego opanować nie wiem co mam z tym zrobić. mam problemy przy błahych sprawach np. jedzenie sztućcami, czy słodzenie herbaty, rozmowę przez telefon cała ręka mi wtedy chodzi, nawet jak jadę coś załatwić to z podpisaniem mam problemy ręce mi chodzą. Czy też rozmowa mi z drugą osobą z trudem przychodzi wtedy cały się trzęsę. Byłem u lekarza rodzinnego przepisał mi leki ale nic nie pomogło. Zrobiłem badania krwi i cukru.

Drżenie rąk to bardzo szerokie pojęcie, jest wiele rodzajów drżenia, występują w różnych pozycjach, i przyczyn jest wiele. Drżenie trzeba zobaczyć.
To,że lekarz przepisał leki to też żadna informacja. Leki są różne.
Proszę udać się do neurologa najlepiej zajmującego się leczeniem schorzeń pozapiramidowych.