Skurcze i napięcie pod kolanem

Witam mam 33 lata . Od ponad 2 miesięcy mam dziwne skurcze /bule / napiecie nie wiem jak to dokładnie określić pod kolanem prawej nogi dopiero jak ją raz zegnę albo bardzo mocno wyprostuje to odczuwam ulgę . Mam również mrowienie ale w lewej ręce w 2 palcach małym i tym obok nieraz ich nie czuję co to może być .Proszę o odpowiedz .

W kolanie może być uszkodzenie łąkotki, w ręce ucisk na nerw łokciowy prawdopodobnie na wysokości łokcia