Co mogą oznaczać nawracające infekcje dróg oddechowych?

Mam problem który ciągnie się już od 3 lat. Praktycznie co kilka tygodni jestem chora. Za każdym razem lekarz stwierdza zapalenie zatok i anginę, daje kolejny antybiotyk. Praktycznie cały czas boli mnie jedno ucho, laryngolog rozkłada ręce, mówi, że ciągle nawraca mi zapalenie ucha które nie reaguje na leczenie, nie może ustalić przyczyny. Ogólnie stwierdzono że powoduje to gronkowiec złocisty- wyszło nosicielstwo w wymazie z gardła. Natomiast nie mam żadnych badań, żadnych konkretnych leków, a jest coraz gorzej. Rok temu brałam leki na podniesienie odporności oraz Broncho-vaxom, nic to nie dało. Mam coraz silniejsze zawroty głowy, źle się czuje, jestem senna. Do jakiego lekarza mogę się udać żeby spojrzał na mnie całościowo i znalazł przyczynę? Może jakieś badania krwi wykonać na własną rękę? Z góry dziękuję za odpowiedzi

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana ponowna wizuta u lekarza laryngologa i lekarzaa immunologa klinicznego Ew diagnostyka w kierunku zaburzeń odporności