Co mogą oznaczać nudności i ból serca?

Dzień dobry, Mam 23 lata i od trzech dni mniemam kilka razy dziennie nudności. Towarzyszy temu lekki ból serca, lewej strony brzuch - chyba jelito grube. Wtedy tez zaczyna mi być gorąca, mniemam wypieki, pocę się.. Jednak nie mogę się załatwić. Myślałam, ze to grupa żołądkowa bo drugiego dnia miałam jednorazowa biegunkę. (Nie wiem czy to istotne ale na pewno to nie ciąża). Pytam Państwa tutej bo dopiero za 3 dni będę mogła spotkać się ze swoim lekarzem, przez wyjazdowy nawał pracy. Z góry dziękuje za wszelkie odpowiedzi.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego