Co oznacza ten ból w okolicy podżebrowej po lewej stronie?

Witam mam od pewnego czasu problem mianowicie odczuwam ból w okolory podzebrowej po lewej stronie nasila się przy nacisku nie towarzyszą temu żadne inne objawy typu nudności zmęczenie wymioty od pewnego czasu odkrztuszam zalegajaca wydzielinę(zolta) wydaje mi się ze pierwszy raz takie objawy wystąpiły po pracy kiedy troszkę podzwigalem takie bóle klucze badz uczucie ucisku utrzymuje ponad miesiąc. Jest się czym martwić??

Lek. Tomasz Budlewski

Aby moc się wypowiedzieć konieczne jest badanie lekarskie proponuje udac się do lekarza rodzinnego