O czym może świadczyć zielona barwa wymiotów?

Od rana posiadam nudności, zwymiotowałam na jasno zielony kolor, po czasie zwymiotowałam po raz kolejny odrobine ciemniejszymi, nadal zielonymi wymiotami. Po jakiejś godzinie wystąpiły czerwone plamki na twarzy, głównie na policzkach i w okolicach oczu, bardzo drobne. Co się dzieje? Dodam, że zdarzały mi się już wcześniej zielone wymioty, jednak ustawały. Aktualnie miesiączkuje, czy to objawy spowodowane miesiączką?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć. Proponuje udac się do lekarza rodzinnego