Co oznacza ból brzucha promieniujący do klatki piersiowej i wymioty?

Witam mam 23 lata. Od kilku tygodni towarzyszą mi dziwne objawy, które zaczynają niepokoić.Ok dwa miesiące temu odczułam ból brzucha promieniujący do klatki piersiowej (po wymiotach) po tygodniu ustąpiło od 2 tyg luźne stolce (czasem biegunka) jasny język z białym nalotem i nierówną krawędzią, zimne dłonie czasem też stopy, brak energii, zawroty głowy i ogólne zmęczenie. Nie obżeram się, jem w miarę o równych porach. Proszę o poradę. Czy to coś poważnego?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby moc się wypowiedzieć . Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego