Co oznacza ból i pulsowanie brzucha?

Witam, od pewnego czasu boli Mnie brzuch, bardziej na środku, widocznie pulsuje, pulsuje tak jak klatka piersiowa, szyja oraz ręce. Lewa strona klatki piersiowej pod piersią, lekkie problemy z oddychaniem, puls gdy mierzę mam stabilny, 72, wie ktoś co to może być? Osobiście myślę że jest to związane z aortą lub zapchany żołądek, coś w ten deseń, czekam na odpowiedzi. Jutro idę do lekarza. Pozdrawiam serdecznie.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby moc się wypowiedzieć konieczne jest badanie lekarskie . Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego