Ból po lewej stronie klatki piersiowej a problemy z kręgosłupem

czy bol po lewej stronie klatki piersiowej może być przyczyną problemów z kręgosłupem? lub gdy coś ciężko strawnego zjem to mnie zaraz boli lewa strona klatki piersiowej pod piersią .. może to być tego przyczyną ?

Witam! Opisany ból może wiązać się z chorobą wrzodową żołądka lub dwunastnicy. Należy różnicować go jednak również z niedokrwieniem mięśnia sercowego oraz zmianami zwyrodnieniowymi kręgosłupa. Proszę zgłosić się do lekarza POZ który przeprowadzi odpowiednią diagnostykę.