Jak będzie wyglądać leczenie po zinterpretowaniu takich wyników RTG?

Proszę o wytłumaczenie moich wyników rtg. Byłabym wdzięczna za porady dotyczące leczenia. Zniesionafizjologicznalordozaszyjna. Obniżenie przestrzenim-kręgowych C5-C6, C6-C7. WysokośćtrzonówCzachowana. Pozdrawiam

Najważniejsza dobra postawa gimnastyka regularna Pełny opis ??? badanie

Jaki wywiad, ?? jakie leki ??? Najlepiej omówić z Lekarzem leczącym

... Opis to za mało konieczne zbadanie Pacjenta Ważny PACJENT i pełny wywiad, objawy, dolegliwości i wyniki badań Trudno powiedzieć bez badania Pacjenta Zapraszam na pełną konsultację; wywiad, badanie, analiza wyników Ważne także inne schorzenia, problemy, emocje, tryb życia; pracy, stresy, sen Ważne zażywane leki, dieta; regularne płyny , unikanie cukrów, Bardzo ważna forma